Specification
| Weight | 4.2 kg |
|---|---|
| Dimension | 315mm (W) x 270mm (D) x 118mm (H) |
| Connections | HDMI 2.0 (HDCP2.2 / 4K 60Hz compatible) x2, VGA In x1, Audio In (3.5mm) x1, USB 2.0 (for power/firmware) x1, RS-232C x1, Audio Out (3.5mm stereo jack) x1, S/PDIF Out x1, 12V Trigger x1 |
| Contrast Ratio | 25000:1 |
| Brightness | 4000 ANSI Lumens |
| Lamp Details | 4000 hours |
| Mounting Capability | Yes |
| Power Consumption (typical) | 100–240V, 50–60Hz, auto-switching |
| Projection Distance | Min 1.0m – Max 12m |





















Reviews
There are no reviews yet.